info@mfbco.ir
+98 (41) 37780610
شرکتهای تابعه


مجتمع فولاد شاهين بناب

اين شركت در زميني به مساحت 29 هكتار در شهرك صنعتي بناب ایجاد گردیده و داراي سه خط نورد گرم ميلگرد و یک واحد ذوب و ریخته گری جهت تولید شمش فولادی مي‌باشد ظرفیت تولید این شرکت یک میلیون و دویست هزار تن میلگرد آجدار ساختمانی و پانصد هزار تن شمش فولادی در سال می باشد.
خطوط تولید شماره یک و دو این شرکت در سال 84 به بهره برداری رسیده و انواع ميلگرد آجدار فولادی را تولید و روانه بازار مي‌كنند سومین خط نورد نیز که در سال 90 به مرحله تولید رسیده است با برخورداری از ماشین آلات و فن آوری جدید ، امکان نورد پیوسته شمش های 12 متری را دارد و به این علت سرعت تولید این خط نورد بیش از خطوط دیگر بوده و به تنهائی ظرفیت تولید سالیانه ششصد هزار تن میلگرد را دارا می باشد.

فولاد شاهین بناب اولین مجتمع فولادی دارنده کوره قوس الکتریکی در منطقه شمالغرب کشور می باشد واحد ذوب و ریخته گری این شرکت که در سال 92 به بهره برداری رسیده است با استفاده از کوره قوس الکتریکی به ظرفیت 50 تن و خط ریخته گری پیوسته ، شمش های فولادی به ابعاد 150*150 و بطول 12 متر تولید مینماید این شمش های تولیدی در خطوط نورد مجتمع مورد استفاده قرار می گیرند.
محصولات تولیدی شرکت دقیقا مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره INSO 3132 و مورد تایید سازمان استاندارد بوده و پروانه کاربرد علامت استاندارد برای انواع میلگردهای تولیدی دریافت گردیده است. این سازمان با بهره گیری از نیروی انساني متخصص ، محصولات خود را بطور مستمر تحت كنترل و ارتقاء کیفیت قرار داده است همچنین در راستا ی افزایش اطمینان در مشتریان و ایجاد کیفیت پایدار در محصولات ، استقرار سیستم مدیریت کیفیت را در برنامه کاری خود قرار داده و در بهمن ماه سال 88 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 از شرکت DNV نروژ گردید.

مجتمع فولاد صنعت بناب

این شركت متشكل از دو خط تولید نورد گرم بوده و در زمینی به مساحت 11 هکتار در سال 87  ایجاد شده است.
اولین خط نورد برای تولید انواع میلگرد آجدار ساختمانی ، مفتول های آلیاژی و  نبشی در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. انواع  تیرآهن و ناودانی نیز در خط نورد دوم تولید و به بازار عرضه می گردد توضیح اینکه بتدریج تنوع محصولات تیرآهن و ناودانی تولیدی در این خط نورد در حال افزایش می باشد. ظرفیت تولید سالیانه این شرکت ششصد و پنجاه هزار تن می باشد.
محصولات تولیدی شرکت دقیقا مطابق با استانداردهای ملی ایران و مورد تایید آن سازمان بوده و پروانه کاربرد علامت استاندارد برای انواع  محصولات تولیدی دریافت گردیده است. فولاد صنعت بناب همچنین در جهت بهبود مستمر فرایندها و افزایش اعتماد و رضایت مشتریان نسبت به استقرار سیستم مدیریت کیفیت اقدام و در سال 88 گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 را  از شرکت  DNV نروژ اخذ نمود.

مجتمع فولاد صنعت سهند

این شركت با دو خط توليد نورد گرم با تکنولوژی جدید در زمینی به مساحت 11 هکتار احداث شده‌ و در سال 89  به بهره برداری رسیده است. ظرفیت تولید سالیانه این خطوط نورد  ششصد و پنجاه هزار تن انواع ميلگرد آجدار ساختماني مي‌باشد.
خطوط تولید این شرکت قابلیت تولید انواع میلگرد آجدار ساختمانی را دارا بوده ولی عمدتا میلگردهای سایز پایین در این خطوط تولید می گردند . خطوط نورد فولاد صنعت سهند با توجه به استفاده از تکنولوژی جدید و سیستم بسته بندی دوبل مزایایی مانند سرعت تولید بالا ، بسته بندی راحت و افزایش کیفیت محصول را دارد.  محصولات تولیدی این شرکت نیز همانند دیگر شرکتها مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره INSO 3132 و مورد تایید اداره استاندارد بوده و گواهینامه کاربرد علامت استاندارد برای تمامی محصولات دریافت گردیده است.


پروژه گسترش فولاد شهریار


این مجموعه صنعتی پروژه های توسعه را نیز در برنامه کاری قرار داده و با جدیت در حال تکمیل خطوط و افزایش ظرفیت تولید می باشد.  از برنامه های مهم آینده هلدینگ فولاد صنعت بناب پروژه‌ گسترش فولاد شهریار می باشد که در مرحله ساخت بوده و تولید آهن اسفنجی و  شمش فولادی به ظرفیت یک و نیم میلیون تن و دو خط نورد گرم مقاطع سنگین و نیمه¬سنگین فولادی را در برنامه کاری دارد.


ایمن بسازید
تماس با ما
آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی
کدپستی: 5554137132
تلفن کارخانه: 04137780610
تلفن روابط عمومی: 04137780635
فروش: 04137780644 - 0414122
دفتر تهران: میدان ونک، ابتدای بزرگراه حقانی، خیابان شهیدی، کوچه کمان، پلاک 10
کدپستی: 1518715814
تلفن: 02188651993, 02188651994
فکس: 02188889597
ایمیل: info@mfbco.ir
تمامی حقوق برای شرکت فولاد صنعت بناب محفوظ می باشد
واحد فناوری اطلاعات فولاد صنعت بناب

شرایط و قوانین . حریم خصوصی . سیاست کوکی