info@mfbco.ir
+98 (41) 37780610
***
رئیس گروه مالی گردشگری اعلام کرد: حفظ اشتغال، تاکید بر تعدیل نشدن نیرو و همچنین حفظ و توسعه واحدهای موجود از اهم برنامه ها در سال جهش تولید است.

حمایت از اشتغال و واحدهای تولیدی در سال جهش تولید تداوم می یابد

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، مهدی جهانگیری در حاشیه بازدید از مجتمع فولاد صنعت بناب و در نشست مشترک مدیران گروه مالی گردشگری و مجتمع فولاد صنعت بناب افزود: افزایش تولید، استفاده حداکثری و بهینه از نیروی کار ماهر، ایجاد طرح های توسعه براساس هدفگذاری های انجام شده در هلدینگ ماهان در دستور کار قرار می گیرد.
وی با اشاره به جایگاه مهم این مجتمع، بزرگترین نقطه قوت این شرکت را نیروی جوان، تحصیلکرده و متخصص دانست و تصریح کرد: با وجود پتانسیل موجود در این مجتمع اعم از فولادسازی و نورد، این مجموعه یکی از واحدهای تولیدی و تاثیرگذار در اقتصاد و اشتغال کشور و منطقه  است.
جهانگیری ادامه  داد : در شرایطی که تحریم ها شرایط نامناسبی را بر تولید و صنعت کشور تحمیل کرده بود، گروه مالی گردشگری مانع تعطیلی و خاموش شدن چراغ این مجموعه فولادی شد و به عبارت دیگر برای حفظ اشتغال و اقتصاد پویا در منطقه و کشور گام برداشت.
وی درباره حمایت همه جانبه گروه مالی گردشگری از مجتمع فولاد بناب گفت : همراهی، همگامی و حمایت از مردم منطقه و این واحد تولیدی برای حفظ اشتغال و جلوگیری از تعطیلی این واحد به صورت کامل از گذشته در دستور کار بوده و اکنون نیز از مدیریت مجموعه برای رشد و توسعه آن حمایت خواهد شد.
جهانگیری با اشاره به رشد صنعت فولاد کشور و ایجاد رقابت بین شرکت های فولادی گفت: در حال حاضر شرکت های فولادی پویا، فعال و موفق عمل می کنند لذا مجتمع فولاد صنعت بناب نیز در راستای سیاست گذاری های انجام شده باید عمل کند و حضور پررنگی را دربین شرکت های تولید کننده فولاد داشته باشد.
رئیس گروه مالی گردشگری ورود در فرابورس را نیز یکی دیگر از اهداف و برنامه های مهم ذکر کرد و از آمادگی و ایجاد شرایط لازم برای ورود مجموعه فولاد بناب به بورس خبر داد.
جهانگیری اظهار امیدواری کرد که با توجه به حمایت جدی گروه مالی گردشگری و پشتیبانی بانک گردشگری و همت و تلاش شبانه روزی نیروهای شرکت بتوانیم در بورس، صادرات، تولید و همچنین تامین مواد اولیه و اصلاح فرآیندها موفق عمل کنیم.
خامی : مجتمع فولاد بناب توان تولید چندبرابری دارد
مدیرعامل بانک گردشگری نیز در این نشست گفت: این بانک در زمینه اشتغال و حمایت از واحدهای تولیدی پررنگ ظاهر شده و حمایت ها در سال جهش تولید نیز تداوم خواهد داشت.
مرتضی خامی افزود: مجتمع فولاد صنعت بناب به تبع برخورداری از حمایت زنجیره تولید و تامین مواد اولیه از جمله آهن اسفنجی در کنار رقبا مزیت هایی دارد که می تواند توان تولیدی این واحد را چند برابر کند.
وی با اشاره به پشتیبانی های انجام گرفته از مجتمع فولاد صنعت بناب تصریح کرد: این مجتمع همچنین می تواند با تکیه بر نیروهای مجرب، تحصیلکرده و توانمند، رشدهای خوبی را تجربه کند.
مدیرعامل گسترش صنایع و معادن ماهان نیز در این بازدید و نشست به برنامه ریزی انجام شده برای افزایش تولید در سال جاری اشاره کرد و گفت : هدف این مجتمع در سال جهش تولید، برنامه ریزی برای رسیدن به 800 هزار تن محصول است ضمن اینکه در صادرات نیز افزایش چشمگیری را خواهیم داشت.
صادق جاهد خطیبی با اشاره زنجیره تولید این هلدینگ افزود: با برخورداری از زنجیره کامل تولید اعم از معدن5 گل گهر، شرکت احیاء استیل بافت، مجتمع فولاد صنعت بناب برای تامین مواد اولیه مورد نیاز مشکلی نخواهد داشت.
بابک علیزاد شهیر مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب نیز در این نشست با اشاره به توانمندی هلدینگ و زنجیره فولادی موجود تصریح کرد: با اقدامات انجام شده و بهره مندی از نیروی انسانی متعهد و تحصیلکرده و همچنین حمایت ریاست گروه مالی گردشگری به اهداف پیش بینی شده در جهت رشد و جهش تولید دست خواهیم یافت. 
سیدبهاء الدین هاشمی رئیس هیات مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب نیز به ظرفیت های موجود شرکت اشاره کرد و گفت: این مجتمع در تراز ملی فعالیت می کند و با پشتوانه گروه مالی گردشگری و برخورداری از نیروی توانمند، جوان و متخصص می تواند آینده موفقی در کشور داشته باشد.
آخرین اخبار
1399/04/02
شكست ركورد توليد ماهيانه در مجتمع فولاد صنعت بناب
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب ، در سالي كه بنا به فرموده مقام معظم رهبري به نام سال جهش تولید مزين گرديده است، با همت و تلاش مدیریت و پرسنل متخصص و متعهد دو ركورد جديد توليد ماهيانه در مجتمع فولاد صنعت بناب در واحد های فولادسازی و مجموع ذوب و نورد به ثبت رسيد.
1399/03/31
مراسم کلنگزنی مجموعه استخر سرپوشیده کارکنان فولاد صنعت بناب برگزار شد
با حضور رئیس گروه مالی گردشگری و مسئولین ارشد شهرستان، کلنگ احداث مجموعه استخر سرپوشیده کارکنان فولادصنعت بناب به زمین زده شد
1399/03/25
ثبت ركورد جديد توليد روزانه ميلگرد در فولاد صنعت بناب
ركورد جديد توليد روزانه ميلگرد در خطوط نورد مجتمع فولاد صنعت بناب ثبت شد.
1399/03/24
حمایت از اشتغال و واحدهای تولیدی در سال جهش تولید تداوم می یابد
رئیس گروه مالی گردشگری اعلام کرد: حفظ اشتغال، تاکید بر تعدیل نشدن نیرو و همچنین حفظ و توسعه واحدهای موجود از اهم برنامه ها در سال جهش تولید است.
ایمن بسازید
تماس با ما
آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی
کدپستی: 5554137132
تلفن کارخانه: 04137780610
تلفن روابط عمومی: 04137780635
فروش: 04137780644 - 0414122
صادرات: 2188651461/3+
دفتر تهران: میدان ونک، ابتدای بزرگراه حقانی، خیابان شهیدی، کوچه کمان، پلاک 10
کدپستی: 1518715814
تلفن: 02188651993, 02188651994
فکس: 02188889597
ایمیل: info@mfbco.ir
تمامی حقوق برای شرکت فولاد صنعت بناب محفوظ می باشد
واحد فناوری اطلاعات فولاد صنعت بناب

شرایط و قوانین . حریم خصوصی . سیاست کوکی