info@mfbco.ir
+98 (41) 37780610
logo
***
ايجاد و احداث طرح هاي توسعه اي مجتمع فولاد صنعت بناب در سال رونق توليد شتاب مي گيرد.

شتاب ايجاد طرح هاي توسعه اي مجتمع فولاد صنعت بناب در سال رونق توليد

به گزارش روابط عممي مجتمع فولاد صنعت بناب، مهدي جهانگيري رئيس هلدينگ گروه مالي گردشگري در آئين تجليل كارگري و ضيافت افطاري كاركنان مجتمع فولاد صنعت بناب با تبريك ماه مبارك رمضان و ميلاد امام حسن مجتبي ( ع) و با ابراز خرسندي از روند رو به رشد و رونق توليد در اين مجتمع گفت : آقاي فاضل يك مدير خوب ، كار آزموده و یک مدیر با ارتباطات کاملاً حرفه ای در مجموعه صنعت فولاد شناخته شده است در مدت کوتاهی هم که در مجموعه فولاد بناب کار خودشان را شروع کرده‌اند  الحق و الانصاف  با تیم مدیریتی خوبی که همراه خودشان، مهندسین و جوانان بسیار فعالی که در مجموعه فولاد سراغ داریم که مهمترین سرمایه مجموعه بزرگ هستند الحمدالله کارهای بسیار خوبی را شروع کردند کارهای بسیار بزرگی رو در پیش رو دارند. حضور ایشان و هیئت مدیره بسیار حرفه ای و توانمند و فعال وکار آشنا در مجموعه فولاد، مدیران ، مهندسین میتواند مشکلات این جمع را به نحو مطلوبی حل و فصل کند.

رئيس گروه مالي گردشگري با اشاره به شرايط اقتصادي موجود و نياز به توجه مسئولان افزود : جنگ اقتصادی ناجوانمردانه ای علیه کشور ما توسط ابرقدرت های جهان، توسط کشور آمریکا و توسط کشور صهیونیستی اسرائیل صورت گرفته است. امروز مجموعه همکاران ما مجموعه سهامداران، مجموعه فولاد بناب در راستای منویات مقام معظم رهبری و اجرای منویات و نظرات ایشان به عنوان یک پروژه در مورد  فولاد بناب هیچ کوتاهی نکرده اند ،  در بدترین شرایط، وضعیت کارگری و وضعیت پرسنلی این مجموعه و مسائل اجتماعی به عنوان مهمترین آیتم پیش روی ما بود. و به هم دلیل همین تلاش باعث شده یک روز چرخ اینجا نخوابد در بدترین شرایط اقتصادی این تلاش اتفاق افتاده و امروز که سال رونق تولید هست اگر ما به عنوان سربازان ولائی به عنوان کسانی که برای انقلابمان دلمان می سوزد و کسانی که به فرموده مقام معظم رهبری امروز رونق تولید و امروز اقتصاد مقاومتی به عنوان مهمترین سیاست کاری در حوزه اقتصاد هست، فکر می‌کنم مجموعه گروه مالی گردشگری و مدیران گروه مالی گردشگری و مدیران ما در مجموعه فولاد بناب به این نکته توجه و اهتمام جدی داشته باشند.

جهانگيري با تاكيد بر لزوم حمايت دولت و مجلس از توليد گفت : ما در پروژه هایی که مجموعه دولت حاضر نشد در شهرستان محروم بافت سرمایه‌گذاری کند یعنی شرکت هایی مثل گل گهر، شرکت‌هایی که مثل خود سازمان ایمیدرو ولی ما به عنوان معین اقتصادی منطقه شهرستان بافت رفتیم و با افتخار در ماه شعبان این واحد تولیدی به بهره برداری رسید و این زنجیره تولید و در شهرستانی که بعد از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ۱ واحد تولیدی در مقیاس متوسط بالا نداریم و یکی از افتخارات مجموعه ماست. امروز در مجموعه فولاد بناب هم به همین شکل هست ما اگر بخواهیم در فضای رقابتی فولاد بمانیم راهی جز این نداریم که خودمان را با جریان رقابتی روز دنیا همراه بکنیم و گرنه محکوم به شکست هستیم.
رئيس گروه مالي گردشگري تسريع در روند طرح هاي توسعه اي را خواستار شد و خاطر نشان كرد : من اطمینان دارم با مدیریت خوب آقای فاضل و همکارانشان بخش توسعه اینجا باید خیلی پررنگ و سریع حرکت کند. دوستان ما در بانک گردشگری هم تمام ظرفیتشان را به کار خواهند گذاشت تا ان شاالله بتوانیم این پیام مقام معظم رهبری را در سال رونق تولید که گفته بودند، اگر ادعای  سرباز اقتصادی بودن داریم بتوانیم به معنای عملی اجرائی کنیم و این حرکت یعنی مقابله با آمریکای جنایتکاری که به هر طریقی می خواهد به کشور ما ضربه بزنند. همه ی ما به عنوان سربازهای اقتصاد کشور باید امروزه اگر هر روز 5 یا 8 ساعت کار می کردیم ولی امروز باید 14، ۱۵ ساعت تلاش باید بکنیم تا واقعا بتوانیم در این راه قدم های اساسی برداریم و قطعا این اتفاق نمی‌افتد جز با همت و با تلاش جزء با یک دلی با صمیمیت و وحدت بین همه گروه‌ها و همه بخش‌ها وهمه مسئولین انشالله اتفاق می‌افتد. قطعا با کمک دولت محترم با حمایت دولت محترم و نماینده محترم در شهرستان فرماندار محترم نماینده محترم مردم شریف در مجلس شورای اسلامی ما این اطمینان را به شما می دهیم که مجموعه فولاد بناب روز به روز چراغش پرنورتر، روز به روز همکاران ما شاد تر وقبراقتر ان شاءالله در کار خودشون قدم های جدی و اساسی بتوانند بردارند.

آخرین اخبار
1398/03/18 00:00:00 ق.ظ
فولاد بیشترین ضربه را از سیاست گذاری خورده است
دکتر سید ابوتراب فاضل مدیرعامل فولاد صنعت بناب در یادداشتی به چیلان به موضوع سیاست گذاری در صنعت فولاد اشاره داشته و می گوید: فولاد در این سال ها بیشترین ضربه را از سیاست گذاری در حوزه تولید، تجارت و فروش خورده است.
1398/03/02 00:00:00 ق.ظ
شتاب ايجاد طرح هاي توسعه اي مجتمع فولاد صنعت بناب در سال رونق توليد
ايجاد و احداث طرح هاي توسعه اي مجتمع فولاد صنعت بناب در سال رونق توليد شتاب مي گيرد.
1398/03/02 00:00:00 ق.ظ
گامي بلند به سوي توسعه با بهبود روندها در مجتمع فولاد صنعت بناب
با بهبود روندها در مجتمع فولاد صنعت بناب گامي بلند به سوي توسعه مجتمع فولاد صنعت بناب برداشته مي شود.
1398/03/02 00:00:00 ق.ظ
عمل به رسالت اجتماعي توسط بانك گردشگري با حمايت از اشتغال 10 هزارنفري در گروه مالي گردشگري
اشتغال 10 هزار نفري در گروه مالي گردشگري با حمايت بانك گردشگري در راستاي عمل به رسالت اجتماعي صورت گرفته است.
ایمن بسازید
تماس با ما
آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی
تلفن کارخانه: 04137780610
تلفن روابط عمومی: 04137780635
فروش: 04137780644 - 04137780645
صادرات: 04137780636
دفتر تهران: تهران، میرزای شیرازی، خیابان ناهید، پلاک 14، طبقه 1
تلفن: 02188481573, 02188104376, 02188481249
فکس: 02188481260
ایمیل: info@mfbco.ir
تمامی حقوق برای شرکت فولاد صنعت بناب محفوظ می باشد
واحد فناوری اطلاعات فولاد صنعت بناب

شرایط و قوانین . حریم خصوصی . سیاست کوکی