logo
ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان از اهداف اصلی جنگ روانی دشمن است فرماندار بناب گفت: یکی از اهداف جنگ روانی دشمن ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان است.

فرماندار بناب:

امین رفیعی در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان بناب با موضوع«پدافند سایبری، آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی» در محل مجتمع فولاد صنعت بناب با بیان اینکه در مقطع فعلی در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم و باید به این موضوع باور کامل داشته باشیم؛ اظهار کرد: باید آمادگی لازم را برای مقابله با جنگ اقتصادی داشته باشیم.
وی اضافه کرد: تعریف درست از جایگاه واقعی روابط عمومی باید در دستور کار مدیران سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ها ویترین هر سازمان و اداره‌ای هستند؛ اذعان کرد: روابط عمومی‌ها باید به رسالت و وظیفه خود باور درونی داشته باشند.
رفیعی به ویژگی‌های یک روابط عمومی فعال اشاره و تصریح کرد: علاقه، انگیزه و پشتکار، تعهد و تخصص از ویژگی‌های بارز یک روابط عمومی خوب است.
وی تأکید کرد: سرعت در اطلاع رسانی، جلب اعتماد مردم و مسئولیت‌پذیر بودن از دیگر ویژگی‌های یک روابط عمومی موفق است و فردی که در روابط عمومی کار می‌کند باید به کار خود عشق و علاقه داشته باشد.
فرماندار بناب با اذعان به اینکه روابط عمومی‌ها به عنوان حلقه مفقوده در نظام اداری استان و شهرستان هستند؛ گفت: در بحث مقایسه‌ای در خیلی از بخش‌ها استان ما در رتبه‌های نخست واقع شده است ولی در بیان آن غافل هستیم که باید این نقیصه مورد بازنگری قرار گیرد.
رفیعی اذعان کرد: یکی از اهداف جنگ روانی دشمن ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان است.
وی افزود: مطالب ارائه شده از سوی روابط عمومی ها باید در راستای منافع مردم و دستگاه های اجرایی باشد.
رئیس شورای تأمین شهرستان بناب با اشاره به ضرورت تقویت جایگاه روابط عمومی ها در ادارات و سازمان ها اظهار کرد: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند، لذا ارتباط روابط عمومی ها با خبرنگاران باید تنگاتنگ باشد.
رفیعی مهم‌ترین نقش روابط عمومی ها را پاسخگویی به افکار عمومی دانست و تصریح کرد: کار مسئولان ادارات در یک اتاق شیشه‌ای است و این به برکت وجود فضای مجازی است و نمی‌توان آن را کتمان و فیلتر کرد.
بر پایه این گزارش، در ادامه نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان بناب سرهنگ فرهاد راستی رئیس پلیس فتای جنوب استان مطالبی را در خصوص پدافند سایبری، آسیب ها و تهدیدات فضای مجازی بیان کرد.
همچنین در این نشست از زحمات و تلاش های داود پورملااقدم خبرنگار سابق صدا و سیمای با اهدای لوح تجلیل بعمل آمد.
اولین نشست روابط عمومی های ادارات شهرستان بناب به همت شورای هماهنگی روابط عمومی های این شهرستان در محل مجتمع فولاد صنعت بناب تشکیل یافت.
گفتنی است، شهرستان 140 هزار نفری بناب در 110 کیلومتری جنوب مرکز استان آذربایجان شرقی واقع است.
آخرین اخبار
1397/11/27 00:00:00 ق.ظ
حضور مجتمع فولاد صنعت بناب در بيست ويكمين سمپوزيوم فولاد كشور
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب ، اين مجتمع در بيست و يكمين سمپوزيوم فولاد كشور حضوري فعال خواهد داشت تا با دسترسی به آخرین دستاوردهای تحقیقاتی بخش فولاد، گام های موثری در راستای ارتقاء سطح دانش فنی این بخش بر دارد .
1397/11/17 00:00:00 ق.ظ
توزيع بسته رفاهي به مناسبت سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي در مجتمع فولاد صنعت بناب
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب،‌ طاهرزاده معاون پشتيباني و منابع انساني اين مجتمع از توزيع دومين بسته رفاهي ويژه كاركنان به مناسبت سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي خبرداد و گفت :
1397/11/11 00:00:00 ق.ظ
فرماندار بناب:
ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان از اهداف اصلی جنگ روانی دشمن است فرماندار بناب گفت: یکی از اهداف جنگ روانی دشمن ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان است.
1397/11/07 00:00:00 ق.ظ
اجراي طرح جامع كاهش آلايندگي در مجتمع فولاد صنعت بناب
حميد قاسمي مديركل حفاظت از محيط زيست آذربايجانشرقي در نشست بررسي اقدامات زيست محيطي مجتمع فولاد صنعت بناب گفت: در بازديدي كه از اقدامات انجام شده در راستاي كاهش آلايندگي و حفظ محيط زيست مشاهده شد و گزارشي كه ارائه گرديد بر خلاف سال هاي گذشته ، اقدامات اصلاحي انجام شده قابل تقدير است.
ایمن بسازید
تماس با ما
آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی
تلفن کارخانه: 04137780610
تلفن روابط عمومی: 04137780635
فروش: 04137780644 - 04137780645
دفتر تهران: بزرگراه حقانی، خیابان شهیدی، کوچه کمان، پلاک 10 طبقه 1
تلفن: 02188651462
فکس: 02188651463
ایمیل: info@mfbco.ir
تمامی حقوق برای شرکت فولاد صنعت بناب محفوظ می باشد
واحد فناوری اطلاعات فولاد صنعت بناب