logo
شرایط موجود اقتصادی و کاهش روند اجرایی پروژه های عمرانی نیاز به رفع موانع صادرات و گشایش‌های لازم را دارد که محصولات تولیدی صادر شود و بازار های مستعدی مثل عراق و سوریه کشش و نیازمندی لازم را برای اینکار دارند.

افزایش تولید و کاهش بهای تمام شده محصول، دو اولویت اصلی در مجتمع فولاد صنعت بناب

فاضل مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب در دیدار با اعزازی نماینده مردم شهرستان بناب در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای بهبود وضعیت فعلی در همه زمینه ها خبر داد و گفت:

افزایش تولید وکاهش بهای تمام شده محصول در حال حاضر اولویت اصلی بوده و تلاش برای بهبود وضعیت موجود در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد بناب در خصوص عرضه محصول در بازار گفت:

 شرایط موجود اقتصادی و کاهش روند اجرایی پروژه های عمرانی نیاز به رفع موانع صادرات و گشایش‌های لازم را دارد که محصولات تولیدی صادر شود و بازار های مستعدی مثل عراق و سوریه کشش و نیازمندی لازم را برای اینکار دارند.

فاضل در خصوص امورات رفاهی نیروی انسانی نیز افزود: به منظور مساعدت و رسیدگی به امورات رفاهی همکاران به مناسبت فرارسیدن میلاد نبی مکرم اسلام (ص)  بسته رفاهی حاوی اقلام مواد مصرفی و غذایی بین کلیه همکاران توزیع خواهد شد. که در مرحله دوم آن همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دهه فجر توزیع اقلام دیگری در دستور کار قرار دارد و همچنین پرداخت حقوق و مزایا نیز به روز بوده و به صورت مرتب انجام می گیرد.

اعزازی نماینده مردم شهرستان بناب در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با ابراز امیدواری از حضور مدیریت جدید گفت:

 مایه امیدواری است که مدیریت جدید با سابقه و با تجربه در حال حاضر هدایت این مجتمع را به عهده گرفته اند و امید است شاهد رشد و پیشرفت این مجموعه باشیم.

اعزازی با اشاره به شرایط سیاسی و اقتصادی افزود: در حال حاضر مشکلات اقتصادی و سیاسی که بیشتر جنبه روانی دارد مطرح است ولی به تجربه ثابت شده که با مشکلات و تحریم های ایجاد شده می شود مقابله کرد وی همچنین اعلام آمادگی برای مساعدت و مشارکت در حل امورات و مشکلات مجتمع را کردند.

آخرین اخبار
1397/11/27 00:00:00 ق.ظ
حضور مجتمع فولاد صنعت بناب در بيست ويكمين سمپوزيوم فولاد كشور
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب ، اين مجتمع در بيست و يكمين سمپوزيوم فولاد كشور حضوري فعال خواهد داشت تا با دسترسی به آخرین دستاوردهای تحقیقاتی بخش فولاد، گام های موثری در راستای ارتقاء سطح دانش فنی این بخش بر دارد .
1397/11/17 00:00:00 ق.ظ
توزيع بسته رفاهي به مناسبت سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي در مجتمع فولاد صنعت بناب
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب،‌ طاهرزاده معاون پشتيباني و منابع انساني اين مجتمع از توزيع دومين بسته رفاهي ويژه كاركنان به مناسبت سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي خبرداد و گفت :
1397/11/11 00:00:00 ق.ظ
فرماندار بناب:
ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان از اهداف اصلی جنگ روانی دشمن است فرماندار بناب گفت: یکی از اهداف جنگ روانی دشمن ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان است.
1397/11/07 00:00:00 ق.ظ
اجراي طرح جامع كاهش آلايندگي در مجتمع فولاد صنعت بناب
حميد قاسمي مديركل حفاظت از محيط زيست آذربايجانشرقي در نشست بررسي اقدامات زيست محيطي مجتمع فولاد صنعت بناب گفت: در بازديدي كه از اقدامات انجام شده در راستاي كاهش آلايندگي و حفظ محيط زيست مشاهده شد و گزارشي كه ارائه گرديد بر خلاف سال هاي گذشته ، اقدامات اصلاحي انجام شده قابل تقدير است.
ایمن بسازید
تماس با ما
آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی
تلفن کارخانه: 04137780610
تلفن روابط عمومی: 04137780635
فروش: 04137780644 - 04137780645
دفتر تهران: بزرگراه حقانی، خیابان شهیدی، کوچه کمان، پلاک 10 طبقه 1
تلفن: 02188651462
فکس: 02188651463
ایمیل: info@mfbco.ir
تمامی حقوق برای شرکت فولاد صنعت بناب محفوظ می باشد
واحد فناوری اطلاعات فولاد صنعت بناب