logo
در این نشست که با حضور رئیس گروه مالی گردشگری، مدیران ارشد این گروه و مدیران قبلی و جدید فولاد بناب برگزار شد؛ گزارش فعالیت هیئت ­مدیره و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند­ماه ۹۶ قرائت شد ...

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق العاده شرکت فولاد صنعت بناب در روز دوشنبه بیست‌ و یک آبان ۹۷ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری در این نشست که با حضور رئیس گروه مالی گردشگری، مدیران ارشد این گروه و مدیران قبلی و جدید فولاد بناب برگزار شد؛ گزارش فعالیت هیئت­ مدیره و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند­ماه ۹۶ قرائت شد و سهامداران در جریان عملکرد این مجتمع فولادی و برنامه­ های آتی آن قرار گرفتند.

در ابتدای این مجمع دکتر فاضل مدیرعامل جدید فولاد بناب با بررسی و واکاوی روند­های حرکتی و افت‌ و خیز تولیدی این مجموعه درگذشته بر ضرورت اصلاح ساختار به‌عنوان مهم­ترین اولویت این مجموعه فولادی تأکید کرد. وی گفت: «اصلاح ساختار منطبق با ساز و کاری منظم که با مشخص­ سازی مؤلفه‌هایی چون تجمیع دارایی­ها، میزان بدهی­ها، اصلاح ساختار بوروکراتیک و نیروی فنی و انسانی حرکت آن آغاز شده است، با جدیت تمام در این مجموعه در حال انجام است و این مسیر تا افزایش ظرفیت تولیدی و بهره ­وری مناسب ادامه خواهد داشت.

در ادامه این مجمع که با ارائه راهکارها و پیشنهاد‌های مالی و تخصصی توسط مدیران حاضر همراه بود، نسبت به برنامه­ های آتی بحث و تبادل نظر انجام گرفت. در پایان این مجمع نیز رئیس گروه مالی گردشگری با ابراز امیدواری نسبت به آینده مجتمع فولاد­صنعت بناب اظهار داشت. استقرار یک تیم فولادی در فولادصنعت بناب و در رأس آن آقای دکتر فاضل انتظار از این مجموعه را نسبت به گذشته بالابرده و پیامدهای مثبت این امر باید به شکلی محسوس با افزایش ظرفیت تولید، اصلاح ساختار حرکتی و رویه ­های فنی و مدیریتی قابل‌ مشاهده و محسوس باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه مجتمع فولاد صنعت بناب به دلیل دارا بودن ظرفیت بالا و متمایز در تولید و سبد محصول میتواند بر صنعت فولاد کشور و حتی منطقه اثرگذار باشد؛ بر ایجاد مقدمات و بستر لازم برای ورود این مجتمع فولادی به بازار سرمایه تأکید کرد.

دکتر جهانگیری افزود «لازمه موفقیت این مجموعه نظم و انضباط در حوزه­ های مالی و همچنین فنی و بوروکراتیک است و در این حوزه هیچ ملاحظه ­ای پذیرفته و قابل‌قبول نیست». وی همچنین با تصریح امر صادرات محوری تولید فولاد در این مجتمع، لزوم حرکت هدفمند به این عرصه را یک اصل مهم و فرصت ارزشمند برای ایجاد ارزش‌افزوده مناسب برای این شرکت عنوان کرد.

گفتنی است؛ مجتمع فولاد­صنعت بناب بزرگ­ترین تولیدکننده فولاد در بخش خصوصی کشور است که به دلیل ظرفیت تولید و کیفیت بالای محصول خود از امکان صادرات بالایی در این حوزه برخوردار است.

 

آخرین اخبار
1397/11/27 00:00:00 ق.ظ
حضور مجتمع فولاد صنعت بناب در بيست ويكمين سمپوزيوم فولاد كشور
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب ، اين مجتمع در بيست و يكمين سمپوزيوم فولاد كشور حضوري فعال خواهد داشت تا با دسترسی به آخرین دستاوردهای تحقیقاتی بخش فولاد، گام های موثری در راستای ارتقاء سطح دانش فنی این بخش بر دارد .
1397/11/17 00:00:00 ق.ظ
توزيع بسته رفاهي به مناسبت سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي در مجتمع فولاد صنعت بناب
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب،‌ طاهرزاده معاون پشتيباني و منابع انساني اين مجتمع از توزيع دومين بسته رفاهي ويژه كاركنان به مناسبت سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي خبرداد و گفت :
1397/11/11 00:00:00 ق.ظ
فرماندار بناب:
ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان از اهداف اصلی جنگ روانی دشمن است فرماندار بناب گفت: یکی از اهداف جنگ روانی دشمن ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان است.
1397/11/07 00:00:00 ق.ظ
اجراي طرح جامع كاهش آلايندگي در مجتمع فولاد صنعت بناب
حميد قاسمي مديركل حفاظت از محيط زيست آذربايجانشرقي در نشست بررسي اقدامات زيست محيطي مجتمع فولاد صنعت بناب گفت: در بازديدي كه از اقدامات انجام شده در راستاي كاهش آلايندگي و حفظ محيط زيست مشاهده شد و گزارشي كه ارائه گرديد بر خلاف سال هاي گذشته ، اقدامات اصلاحي انجام شده قابل تقدير است.
ایمن بسازید
تماس با ما
آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی
تلفن کارخانه: 04137780610
تلفن روابط عمومی: 04137780635
فروش: 04137780644 - 04137780645
دفتر تهران: بزرگراه حقانی، خیابان شهیدی، کوچه کمان، پلاک 10 طبقه 1
تلفن: 02188651462
فکس: 02188651463
ایمیل: info@mfbco.ir
تمامی حقوق برای شرکت فولاد صنعت بناب محفوظ می باشد
واحد فناوری اطلاعات فولاد صنعت بناب