آغاز کاشت ۱۲۵۰ اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در مجتمع فولاد صنعت بناب به مناسبت روز درختکاری کاشت ۱۲۵۰ اصله نهال به میزان تعداد پرسنل شاغل در مجتمع فولاد صنعت بناب آغاز شد.

به مناسبت روز درختکاری کاشت ۱۲۵۰ اصله نهال به میزان تعداد پرسنل شاغل در مجتمع فولاد صنعت بناب آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، به منظور گرامیداشت ۱۵ اسفند روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی، کاشت درخت با حضور قائم مقام مدیرعامل ،‌ تعدای از مدیران و پرسنل این مجتمع آغاز شد.
کاشت در خت به مناسبت روز درختکاری و در راستای سیاست های مجتمع فولاد صنعت بناب در جهت حفظ محیط زیست و ایجاد فضای سبز بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در این مجتمع صورت می گیرد که در حال حاضر ۱۲۵۰ اصله نهال به میزان تعداد پرسنل این مجتمع کاشته می شود.

مجتمع فولاد صنعت بناب به عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد در بخش خصوصی بوده و دارای ویژگی منحصر به فرد در ارائه سبد کامل محصولات فولادی با کیفیت بالا در بازارهای داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشد.

آخرین اخبار
1397/07/25 00:00:00 ق.ظ
معاون بهره برداري مجتمع فولاد صنعت بناب منصوب شد
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب،‌ دكتر سيد ابو تراب فاضل مديرعامل اين مجتمع سيد اردشير افضلي را به عنوان معاون بهره برداري منصوب كرد .
1397/07/24 00:00:00 ق.ظ
در ديدار مديرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب با امام جمعه بناب مطرح شد
حجت الاسلام باقري بنابي امام جمعه شهرستان نيز در اين ديدار ضمن تبريك و ابراز خرسندي از حضور سيد ابوتراب فاضل به عنوان مديرعامل اين مجموعه گفت : مجتمع فولاد صنعت بناب يك ثروت عظيم ملي است و در جهت حفظ، مراقبت و موفقيت آن بايد تلاش و كوشش بيشتري انجام شود.
1397/07/24 00:00:00 ق.ظ
در ديدار مديرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب با فرماندار مطرح شد
مديرعامل و نائب رئيس هيئت مديره مجتمع فولاد صنعت بناب اظهار كرد : حفاظت و صيانت از نيروي انساني در دستور كار خواهد بود و اميد است با رسيدن به ظرفيت هاي بالاي توليد زمينه هاي جذب نيرو هم ايجاد شود كه در اين راستا اقدام خواهد شد.
1397/07/23 00:00:00 ق.ظ
افزايش ظرفيت توليد و توسعه ي همه جانبه مجتمع فولاد صنعت بناب
ابراهيم جهانگيري با بيان اينكه مديريت ركن و اساس پيشرفت هر مجموعه است گفت : هيئت مديره جديد كه سكان مديريت اين مجموعه را به دست خواهند گرفت داراي سابقه طولاني و تجاربي ارزشمند در اين زمينه بوده و در شركت هاي بزرگ فولادي در حال فعاليت مي باشند.
آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی
تلفن روابط عمومی: ۳۷۷۸۰۶۱۰ ۹۸۴۱+
فروش: ۳۷۷۸۰۶۱۱ ۹۸۴۱+
تمامی حقوق برای شرکت فولاد صنعت بناب محفوظ می باشد
واحد فناوری اطلاعات فولاد صنعت بناب