logo
مهندس رنجبر قائم مقام مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب در حاشیه بازدید مسئولین و اعضای پارک علم و فن آوری آذربایجانغربی از خطوط تولید این مجتمع، از همکاری فی ما بین خبرداد.

همکاری پارک علم و فن آوری آذربایجان غربی با مجتمع فولاد صنعت بناب شکل می گیرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، مهندس رنجبر قائم مقام مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب در حاشیه بازدید مسئولین و اعضای پارک علم و فن آوری آذربایجانغربی از خطوط تولید این مجتمع، از همکاری فی ما بین خبرداد.
روشن رنجبر صباغ همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی را مثبت ارزیابی کرد و گفت : ایجاد حلقه های ارتباطی فی مابین مراکز صنعتی و دانشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی از برنامه های این مجتمع بوده و همکاری با پارک علمی و فن آوری آذربایجانغربی هم در این راستا شکل عملی به خود گرفته است.
قائم مقام مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب نقش پارک های علمی و فن آوری را در موفقیت واحد های صنعتی مهم خواند و گفت : تحقیقات علمی و دستاوردهای پارک های علمی و فن آوری با قرار گرفتن در دسترس صنعتگران و بهبود و پوشش مشکلات آنان می تواند بسترهای موفقیت آنان را فراهم سازد و در کاهش هزینه های جانبی و دستیابی به منافع اقتصادی موثر واقع شود.
دکتر لطف اله زاده معاون پارک علم و فن آوری آذربایجانغربی هم در حاشیه این بازدید از نقش و جایگاه مهم مجتمع فولاد صنعت بناب تمجید کرد و گفت : مجتمع فولاد صنعت بناب با بهره گیری از توان و دانش جوانان در این مجتمع علاوه بر ایجاد اشتغال گام موثری در زمینه رشد و ارتقاء علمی آنان برداشته است که جای تقدیر و تشکر دارد و این مجتمع به سبب تولید محصولی با کیفیت و عرضه در بازرهای داخلی و خارجی مایه افتخار است.
لطف ا له زاد در ادامه گفت : پارک علم و فن آوری آذربایجانغربی از سال ۸۵ شروع به فعالیت نموده است که در این راستا با ایجاد شرایط و بسترهای لازم برای انجام فعالیت های علمی، تحقیقاتی و به ثمر رساندن آن در قالب شرکت های دانش بنیان و رفع مشکلات واحد های تولیدی گام های موثری برداشته است .
وی افزود : در حال حاضر پارک علم و فن آوری استان آذربایجانغربی آماده همکاری با مجتمع فولاد صنعت بناب در زمینه های مختلف است که اقداماتی نیز در این راستا انجام گردیده است.
همچنین در جریان این بازدید معاون پارک علم و فناوری اذربایجانغربی با اهداء لوح سپاس از همکاری فی مابین بوجود آمده از مدیران مجتمع فولاد صنعت بناب تقدر کرد.
شایان ذکر است که مسئولین و اعضای پارک علم و فن آوری استان آذربایجانغربی از خطوط تولید ذوب و نورد این مجتمع و همچنین آزمایشگاه مرکزی آن که بصورت آزمایشگاه مرجع میباشد بازدید کرده و با پتانسیل و توانمندی های آن آشنا شدند.
مجتمع فولاد صنعت بناب با داشتن ۷ خط نورد و دو واحد ذوب بعنوان بزرگترین تولید کننده بخش خصوصی کشور با ارائه سبد کامل محصولات فولادی با کیفیت بالا در بازارهای داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشد.
آخرین اخبار
1397/11/02 00:00:00 ق.ظ
مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب در گفت‌وگو با ایلنا:
برخی دستورالعمل‌ها فرصت صادرات فولاد را از بین برد/ قیمت در اقتصاد، دستوری نیست
1397/10/23 00:00:00 ق.ظ
طرحي هاي بومي سازي شده در مجتمع فولاد صنعت بناب
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب، مهندس افضلی معاون بهره برداری اين مجتمع در حاشيه اولين جشنواره ملي فولاد كه در محل برج ميلاد تهران در حال برگزاري بود در خصوص طرح هاي بومي سازي شده اين مجتمع به چیلان گفت:
1397/10/23 00:00:00 ق.ظ
بیانیه پایانی نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران
اولين جشنواره و نمايشگاه ملي فولاد ايران پس از 4 روز برگزاري در محل برج ميلاد با بيانيه ذيل به كار خود پايان داد؛
1397/10/13 00:00:00 ق.ظ
سياستگذاري براي توليد و فروش صادرات محور محصولات مجتمع فولاد صنعت بناب
سياستگذاري براي توليد محصول و صادرات با محوريت صادرات كشورهاي همسايه در مجتمع فولاد صنعت بناب قوت مي گيرد.
ایمن بسازید
تماس با ما
آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی
تلفن کارخانه: 04137780610
تلفن روابط عمومی: 04137780635
فروش: 04137780644 - 04137780645
دفتر تهران: بزرگراه حقانی، خیابان شهیدی، کوچه کمان، پلاک 10 طبقه 1
تلفن: 02188651462
فکس: 02188651463
ایمیل: info@mfbco.ir
تمامی حقوق برای شرکت فولاد صنعت بناب محفوظ می باشد
واحد فناوری اطلاعات فولاد صنعت بناب