مهندس رنجبر قائم مقام مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب در حاشیه بازدید مسئولین و اعضای پارک علم و فن آوری آذربایجانغربی از خطوط تولید این مجتمع، از همکاری فی ما بین خبرداد.

همکاری پارک علم و فن آوری آذربایجان غربی با مجتمع فولاد صنعت بناب شکل می گیرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، مهندس رنجبر قائم مقام مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب در حاشیه بازدید مسئولین و اعضای پارک علم و فن آوری آذربایجانغربی از خطوط تولید این مجتمع، از همکاری فی ما بین خبرداد.
روشن رنجبر صباغ همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی را مثبت ارزیابی کرد و گفت : ایجاد حلقه های ارتباطی فی مابین مراکز صنعتی و دانشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی از برنامه های این مجتمع بوده و همکاری با پارک علمی و فن آوری آذربایجانغربی هم در این راستا شکل عملی به خود گرفته است.
قائم مقام مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب نقش پارک های علمی و فن آوری را در موفقیت واحد های صنعتی مهم خواند و گفت : تحقیقات علمی و دستاوردهای پارک های علمی و فن آوری با قرار گرفتن در دسترس صنعتگران و بهبود و پوشش مشکلات آنان می تواند بسترهای موفقیت آنان را فراهم سازد و در کاهش هزینه های جانبی و دستیابی به منافع اقتصادی موثر واقع شود.
دکتر لطف اله زاده معاون پارک علم و فن آوری آذربایجانغربی هم در حاشیه این بازدید از نقش و جایگاه مهم مجتمع فولاد صنعت بناب تمجید کرد و گفت : مجتمع فولاد صنعت بناب با بهره گیری از توان و دانش جوانان در این مجتمع علاوه بر ایجاد اشتغال گام موثری در زمینه رشد و ارتقاء علمی آنان برداشته است که جای تقدیر و تشکر دارد و این مجتمع به سبب تولید محصولی با کیفیت و عرضه در بازرهای داخلی و خارجی مایه افتخار است.
لطف ا له زاد در ادامه گفت : پارک علم و فن آوری آذربایجانغربی از سال ۸۵ شروع به فعالیت نموده است که در این راستا با ایجاد شرایط و بسترهای لازم برای انجام فعالیت های علمی، تحقیقاتی و به ثمر رساندن آن در قالب شرکت های دانش بنیان و رفع مشکلات واحد های تولیدی گام های موثری برداشته است .
وی افزود : در حال حاضر پارک علم و فن آوری استان آذربایجانغربی آماده همکاری با مجتمع فولاد صنعت بناب در زمینه های مختلف است که اقداماتی نیز در این راستا انجام گردیده است.
همچنین در جریان این بازدید معاون پارک علم و فناوری اذربایجانغربی با اهداء لوح سپاس از همکاری فی مابین بوجود آمده از مدیران مجتمع فولاد صنعت بناب تقدر کرد.
شایان ذکر است که مسئولین و اعضای پارک علم و فن آوری استان آذربایجانغربی از خطوط تولید ذوب و نورد این مجتمع و همچنین آزمایشگاه مرکزی آن که بصورت آزمایشگاه مرجع میباشد بازدید کرده و با پتانسیل و توانمندی های آن آشنا شدند.
مجتمع فولاد صنعت بناب با داشتن ۷ خط نورد و دو واحد ذوب بعنوان بزرگترین تولید کننده بخش خصوصی کشور با ارائه سبد کامل محصولات فولادی با کیفیت بالا در بازارهای داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشد.
آخرین اخبار
1397/07/25 00:00:00 ق.ظ
معاون بهره برداري مجتمع فولاد صنعت بناب منصوب شد
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب،‌ دكتر سيد ابو تراب فاضل مديرعامل اين مجتمع سيد اردشير افضلي را به عنوان معاون بهره برداري منصوب كرد .
1397/07/24 00:00:00 ق.ظ
در ديدار مديرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب با امام جمعه بناب مطرح شد
حجت الاسلام باقري بنابي امام جمعه شهرستان نيز در اين ديدار ضمن تبريك و ابراز خرسندي از حضور سيد ابوتراب فاضل به عنوان مديرعامل اين مجموعه گفت : مجتمع فولاد صنعت بناب يك ثروت عظيم ملي است و در جهت حفظ، مراقبت و موفقيت آن بايد تلاش و كوشش بيشتري انجام شود.
1397/07/24 00:00:00 ق.ظ
در ديدار مديرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب با فرماندار مطرح شد
مديرعامل و نائب رئيس هيئت مديره مجتمع فولاد صنعت بناب اظهار كرد : حفاظت و صيانت از نيروي انساني در دستور كار خواهد بود و اميد است با رسيدن به ظرفيت هاي بالاي توليد زمينه هاي جذب نيرو هم ايجاد شود كه در اين راستا اقدام خواهد شد.
1397/07/23 00:00:00 ق.ظ
افزايش ظرفيت توليد و توسعه ي همه جانبه مجتمع فولاد صنعت بناب
ابراهيم جهانگيري با بيان اينكه مديريت ركن و اساس پيشرفت هر مجموعه است گفت : هيئت مديره جديد كه سكان مديريت اين مجموعه را به دست خواهند گرفت داراي سابقه طولاني و تجاربي ارزشمند در اين زمينه بوده و در شركت هاي بزرگ فولادي در حال فعاليت مي باشند.
آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی
تلفن روابط عمومی: ۳۷۷۸۰۶۱۰ ۹۸۴۱+
فروش: ۳۷۷۸۰۶۱۱ ۹۸۴۱+
تمامی حقوق برای شرکت فولاد صنعت بناب محفوظ می باشد
واحد فناوری اطلاعات فولاد صنعت بناب