logo
در این نشست که با حضور رئیس گروه مالی گردشگری، مدیران ارشد این گروه و مدیران قبلی و جدید فولاد بناب برگزار شد؛ گزارش فعالیت هیئت ­مدیره و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند­ماه ۹۶ قرائت شد ...

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق العاده شرکت فولاد صنعت بناب در روز دوشنبه بیست‌ و یک آبان ۹۷ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری در این نشست که با حضور رئیس گروه مالی گردشگری، مدیران ارشد این گروه و مدیران قبلی و جدید فولاد بناب برگزار شد؛ گزارش فعالیت هیئت­ مدیره و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند­ماه ۹۶ قرائت شد و سهامداران در جریان عملکرد این مجتمع فولادی و برنامه­ های آتی آن قرار گرفتند.

در ابتدای این مجمع دکتر فاضل مدیرعامل جدید فولاد بناب با بررسی و واکاوی روند­های حرکتی و افت‌ و خیز تولیدی این مجموعه درگذشته بر ضرورت اصلاح ساختار به‌عنوان مهم­ترین اولویت این مجموعه فولادی تأکید کرد. وی گفت: «اصلاح ساختار منطبق با ساز و کاری منظم که با مشخص­ سازی مؤلفه‌هایی چون تجمیع دارایی­ها، میزان بدهی­ها، اصلاح ساختار بوروکراتیک و نیروی فنی و انسانی حرکت آن آغاز شده است، با جدیت تمام در این مجموعه در حال انجام است و این مسیر تا افزایش ظرفیت تولیدی و بهره ­وری مناسب ادامه خواهد داشت.

در ادامه این مجمع که با ارائه راهکارها و پیشنهاد‌های مالی و تخصصی توسط مدیران حاضر همراه بود، نسبت به برنامه­ های آتی بحث و تبادل نظر انجام گرفت. در پایان این مجمع نیز رئیس گروه مالی گردشگری با ابراز امیدواری نسبت به آینده مجتمع فولاد­صنعت بناب اظهار داشت. استقرار یک تیم فولادی در فولادصنعت بناب و در رأس آن آقای دکتر فاضل انتظار از این مجموعه را نسبت به گذشته بالابرده و پیامدهای مثبت این امر باید به شکلی محسوس با افزایش ظرفیت تولید، اصلاح ساختار حرکتی و رویه ­های فنی و مدیریتی قابل‌ مشاهده و محسوس باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه مجتمع فولاد صنعت بناب به دلیل دارا بودن ظرفیت بالا و متمایز در تولید و سبد محصول میتواند بر صنعت فولاد کشور و حتی منطقه اثرگذار باشد؛ بر ایجاد مقدمات و بستر لازم برای ورود این مجتمع فولادی به بازار سرمایه تأکید کرد.

دکتر جهانگیری افزود «لازمه موفقیت این مجموعه نظم و انضباط در حوزه­ های مالی و همچنین فنی و بوروکراتیک است و در این حوزه هیچ ملاحظه ­ای پذیرفته و قابل‌قبول نیست». وی همچنین با تصریح امر صادرات محوری تولید فولاد در این مجتمع، لزوم حرکت هدفمند به این عرصه را یک اصل مهم و فرصت ارزشمند برای ایجاد ارزش‌افزوده مناسب برای این شرکت عنوان کرد.

گفتنی است؛ مجتمع فولاد­صنعت بناب بزرگ­ترین تولیدکننده فولاد در بخش خصوصی کشور است که به دلیل ظرفیت تولید و کیفیت بالای محصول خود از امکان صادرات بالایی در این حوزه برخوردار است.

 

آخرین اخبار
1397/09/12 00:00:00 ق.ظ
شارژ 40 درصدي آهن اسفنجي براي اولين بار در كوره هاي ذوب القائي مجتمع فولاد صنعت بناب
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب، سيد اردشير افضلي معاون بهره برداري اين مجتمع از شارژ 40 درصدي آهن اسفنجي در كوره هاي ذوب القائي اين مجتمع خبر داد.
1397/09/06 00:00:00 ق.ظ
توليد نبشي در مجتمع فولاد صنعت بناب
به گزارش روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب ، در راستاي سياست گذاري و برنامه ريزی انجام شده براي تكميل سبد محصولات، توليد نبشي در اين مجتمع از سرگرفته شد و نبشي بال مساوي 4*40*40 و 5*50*50 در حال حاضر در خطوط نورد اين مجتمع توليد مي شود.
1397/08/27 00:00:00 ق.ظ
توزیع بسته رفاهی در مجتمع فولاد صنعت بناب
به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، به مناسبت فرارسیدن میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و به منظور مساعدت در راستای امورات رفاهی و معیشتی پرسنل این مجتمع ، تهیه و توزیع بسته رفاهی حاوی اقلام مواد غذایی بین کلیه پرسنل انجام گرفت.
1397/08/27 00:00:00 ق.ظ
نشست مشترک مدیران عامل مجتمع فولاد صنعت بناب و آتیه اندیشان سپهر شرق برگزار شد:
به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب نشست مشترک سید ابوتراب فاضل مدیرعامل این مجتمع و فتحیان مدیرعامل شرکت آتیه سازان سپهر شرق با حضور معاونان ایشان در محل این شرکت برگزار شد.
ایمن بسازید
تماس با ما
آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی
تلفن کارخانه: 04137780610
تلفن روابط عمومی: 04137780635
فروش: 04137780644 - 04137780645
دفتر تهران: بزرگراه حقانی، خیابان شهیدی، کوچه کمان، پلاک 10 طبقه 1
تلفن: 02188651462
فکس: 02188651463
ایمیل: info@mfbco.ir
تمامی حقوق برای شرکت فولاد صنعت بناب محفوظ می باشد
واحد فناوری اطلاعات فولاد صنعت بناب